вівторок, 17 квітня, 2018, 22:20 Події
Савченко в середу доставлять у суд, щоб відібрати біозразки

Народного депутата Надію Савченко, звинувачену в підготовці терактів, доставлять у суд, щоб відібрати у неї біологічні зразки.

Про це повідомляє прес-служба нардепа у Facebook.

«18.04. о 13 год. 00 хв. в Шевченківський р-ний суд (вул. Дегтярівська, 31 а) буде доставлена Надія Савченко «у справі: про відбирання біологічних зразків». Зала судових засідань 406», – йдеться у повідомленні.

У коментарі Українській правді адвокат Савченко Олег Соловей розповів, що мова йдеться про зразки слини.

«Була інформація, що на одному з телефонів (у справі) була слина жінки. От зараз хочуть слину відібрати», – пояснив адвокат.

Він додав, що Савченко не хоче надавати ці зразки, бо, за його словами, слідство мало змогу багато разів їх узяти.

«Сама Надія Савченко заявила їм, що ви багато разів могли взяти мої зразки слини. А слідство каже: ми хочемо взяти її процесуально правильно. На це Надія Вікторівна каже: почекайте, записувати мене упродовж півроку з точки зору КПК у вас вийшло правильно, а взяти слину ніби неправильно», – процитував її Соловей.

Він зазначив, що через це Савченко відмовляється давати зразки.

«А якщо відмовляється, то цей процес вони будуть робити примусово за рішенням суду. Тобто триматимуть кілька осіб у СІЗО і лікар це відбиратиме», – пояснив адвокат.

За його словами, він хотів би побачити як їм це вдасться зробити.

«Вона їм зараз каже: от мій стаканчик з якого пила, беріть, але так не хочуть. Вони хочуть на суді її вмовити, щоб дала зразки, або отримати рішення, щоб примусово взяти», – сказав захисник.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-14 17:33 :43