вівторок, 17 квітня, 2018, 19:39 Політика
Саакашвілі: В Україні немає Прем'єр-міністра, а є тільки порожній піджак
ZIK
ZIK

Порошенко повністю провалив як внутрішню, так і зовнішню політику, а тому вимушений робити ті чи інші гучні заяви та займається усім, окрім своїх безпосередніх обов’язків Президента.

Таку думку висловив третій президент Грузії Міхеїл Саакашвілі в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

Нагадаємо, сьогодні Президент України Петро Порошенко заявив про початок створення єдиної помісної Української православної церкви.

«Заяви Порошенка про єдину помісну церкву в Україні – це повна нісенітниця. Це потрібно було робити одразу після Майдану, коли він став Президентом.

Натомість сьогодні Порошенко повністю провалив як внутрішню, так і зовнішню політику, а тому вимушений робити ті чи інші гучні заяви та займається усім, окрім своїх безпосередніх обов’язків Президента», – прокоментував Саакашвілі.

На думку політика, з боку Президента це жалюгідний піар та спроба створити видимість гарної роботи. Натомість більш нагальними питаннями сьогодні є добробут українців, система охорони здоров’я та освіти, боротьба з корупцією та безпека населення, адже по всіх цих напрямках спостерігається суттєве погіршення.

«Щодо Прем’єр-міністра, то зрозуміло, що ця людина є абсолютним продовженням президентських корупційних схем і не має своєї окремої позиції. Коли його призначали прем’єром, було очевидно, що Порошенко повністю підпорядкував собі правління, а відтак має відповідати за всі його провали.

За всю історії незалежної України я не пам’ятаю такого слабкого Прем’єра, як Гройсман, і це відчувається на житті українських громадян. Тому в Україні немає Прем’єра, а є тільки пустий піджак», – певен Міхеїл Саакашвілі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-14 00:50 :13