Новини » Політика 17 квітня, 2018, 18:10
Російський політолог: Плани Авакова будуть дуже актуальні після політичної смерті Путіна
ZIK
ZIK

Справжні санкції проти РФ розпочалися лише 6 квітня, адже справжні санкції – це арешти, «заморожування», у перспективі – конфіскація грошей, які російська еліта, починаючи від самого Путіна, вкрала в російського народу і зберігає у США та Великій Британії.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK під час телефонного включення заявив політолог Андрій Піонтковський.

Нагадаємо, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков запропонував власний сценарій повернення окупованого Донбасу. Так, міністр сумнівається у можливості реінтеграції відразу всіх окупованих територій, тому пропонує повертати їх за допомогою «тактики дрібних кроків».

Андрій Піонтковський переконаний, що до того моменту, поки Путін політично живий, жодних поступок щодо Донбасу від нього не буде, і жодні миротворці в окуповані населені пункти не увійдуть, допоки під відповідними домовленостями не буде всіх підписів, у тому числі і Росії. План, озвучений міністром МВС Арсеном Аваковим, на сьогоднішній момент політолог вважає неактуальним.

На думку політолога, справжні санкції розпочалися лише 6 квітня.

«Справжні санкції – це арешти, «заморожування», у перспективі – конфіскація 1 трлн дол. США – грошей, які російська еліта, починаючи від самого Путіна, вкрала в російського народу і зберігає у США та Великій Британії. Якщо американці, незважаючи на супротив Трампа, який вчора знову проявився, проведуть цю лінію до кінця, то вона призведе до досить серйозних змін всередині Росії, особливо, якщо вони приймуть принципову позицію, що це гроші, вкрадені у російського народу і вони мають бути повернені, але не сьогоднішній злочинній владі, яка їх і вкрала, а першій пост-кримінальній владі Росії», – переконаний Андрій Піонтковський.

Такий тиск, каже політолог, під гаслом боротьби не проти РФ і російського народу, а проти російської клептократії, може призвести до серйозних змін, у тому числі до того, що Путін піде зі свого поста.

«Тоді всі ті плани, які розробляє міністр внутрішніх справ, будуть дуже актуальні. Але я не вірю у сценарій, що Путін сам піде на ці поступки, усвідомивши їхню необхідність. Тому що ці поступки означають для нього внутрішньополітичну поразку та близьку втрату влади. На ці поступки піде вже пост-путінська влада, можливо, яка складатиметься із його найближчого оточення», – припустив Андрій Піонтковський.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-22 16:43 :16