вівторок, 17 квітня, 2018, 16:08 Спорт
Росія оплачувала президенту Міжнародного союзу біатлону Бессебергу відпочинок і повій
Андерс Бессеберг. Фото: tass.ru
Андерс Бессеберг. Фото: tass.ru

Всесвітнє антидопінгове агентство (WADA) підозрює, що президент Міжнародного союзу біатлону норвежець Андерс Бессеберг (на фото) отримував хабарі від росіян протягом 15 років.

Зокрема, німецькі і норвезькі ЗМІ повідомляють, що в матеріалах розслідування щодо чиновника йдеться про тривалі зв’язки росіян з главою IBU. Хабарництво з російської сторони полягало, серед іншого, в оплаті мисливських поїздок до Росії і зніманні повій для Бессеберга.

Відомо також, що за протекцією президента IBU в 2016 році Тюмень отримала право проведення чемпіонату світу з біатлону в 2021 році. За голосування на користь російського міста члени правління Міжнародного союзу біатлону повинні були отримати близько 100 тисяч євро. Та у 2017 році IBU відкликав право на ЧС-2021 у Тюмені.

12 квітня Бессеберг заявив про відхід з посади на час розслідування корупції з його боку. Він обвинувачується в приховуванні позитивних допінг-проб ряду російських біатлоністів, за що, за інформацією норвезьких ЗМІ, отримав 300 тисяч євро.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-10 06:14 :53