Новини » Спорт

Реконструкцію Палацу спорту «Україна» у Львові проконтролює Федерація тенісу України

Цьогоріч розпочнуть реконструювати Палац спорту «Україна», який знаходиться на вулиці Мельника, 18. Після ремонту тут будуть оновлені тенісні корти, спортивні приміщення, дитячі секції, громадський простір та підземний паркінг. Федерація тенісу України та Львівська обласна федерація тенісу підтримали реконструкцію та будуть контролювати зведення шести сучасних тенісних кортів.

Приміщенню ПС «Україна» – понад 30 років. Воно зараз у неналежному стані й потребує оновлення. Про це сьогодні під час прес-конференції розповів заступник директора ПС «Україна» Тарас Ящишен.

«Там є як елементи, які можна відремонтувати, так і ті, які взагалі варто замінити. Станом на сьогодні Палац спорту на 100% не використовується, як спортивна споруда. Приміщення взагалі є дотаційним. Ми ж хочемо, щоб «Україна» функціонувала суто для потреб спорту», – наголосив Тарас Ящишен.

За словами архітектора проекту реконструкції Ігор Гризлюка, після оновлення Палац спорту стане сучасним центром, де львів’яни зможуть проводити дозвілля та займатись спортом.

Проект реконструкції Палацу спорту «Україна» у Львові
Проект реконструкції Палацу спорту «Україна» у Львові

«Планується модернізація та енергозбереження існуючої будівлі Палацу. Також планується розробка та використання сучасної території на вулицях Мельника та Єфремова задля організації громадського дозвілля. Маємо на меті збереження та побудову шести тенісних кортів, двох тренувальних басейнів – дитячого та плавального, а також спортивних центрів для проведення дозвілля та дитячих спортивних секцій. Також для забезпечення транспортної розв’язки, ми побудуємо підземний паркінг», – сказав Ігор Гризлюк.

У оновленому Палаці спорту планують зробити спортивні зони як для дорослих, так і для дітей.

«Інтер’єр сучасного центру спорту передбачає багатофункціональний зал з біговою доріжкою та залом для занять баскетболом, футболом та інших групових ігор. У нас будуть гуртки зі спортивних та бальних танців, а також з дошкільного розвитку дитини – класи з шахів, кімнати Монтессорі», – розповів дизайнер проекту реконструкції Арсен Костишин.

У Львівській обласній федерації тенісу наголосили, що Львів потерпає від браку сучасних тенісних кортів, особливо критих, для тренувальних занять та змагань у зимовий період. Через це талановиті діти змушені їхати за власний кошт за кордон.

«У нас зимою дуже велика проблема із тенісними кортами. Дітям взагалі нема, де тренуватися. Реконструкція Палацу спорту «Україна» – це велика послуга для Федерації тенісу України у Львівській області. Адже в оновленому приміщенні ми зможемо проводити різні змагання з тенісу навіть міжнародних рівнів. Бо зараз у нас є дуже талановиті діти, які за свої кошти змушені їхати на міжнародні змагання за кордон. А це недешево – 2-3 тисячі доларів за поїздку», – наголосила заступниця голови Львівської обласної Федерації тенісу України Сюзанна Лавриш.

Проект реконструкції Палацу спорту «Україна» у Львові
Проект реконструкції Палацу спорту «Україна» у Львові

Оновлення палацу спорту «Україна» триватиме близько двох років, і розпочнуть його у другій половині 2018 року. Реконструкція здійснюватиметься відповідно до рішення виконавчого комітету Львівської міської ради від 30.03.2018 № 348.

Loading...