вівторок, 17 квітня, 2018, 20:30 Політика
Президент говорить про церкву, бо не має з чим іти на вибори, – Фірсов
ZIK
ZIK

Петро Порошенко заговорив про церкву, бо через 11 місяців будуть президентські вибори. Президент не має з чим іти на вибори, тому він виходить із меседжами, які дають надію.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України 8-го скликання Єгор Фірсов.

«Церква – це організація з власним масштабним порядком денним. Зокрема мова служіння, чи важлива вона? Коли священник спілкується з людьми, чи згадує він якісь факти чи ні. Також це бюджети. У 90-ті роки 40% бюджету УПЦ МП давала Україна. Я вважаю, що єдина церква – це щось на кшталт наших високих національних інтересів», – вважає пан Фірсов.

На переконання політика, Президент своєю заявою задав тон політичного обговорення і перетворився на людину, яка піарить сама себе.

«Причина цього – президентські вибори, які будуть через 11 місяців. Президент не має з чим йти на вибори, тому він виходить з меседжами, які дають надію. Також він хоче щось пообіцяти, а потім, коли оберуть, вже будь-що буде – це історія з НАТО, єдиною церквою і санкціями проти Росії. Якби я спілкувався з Президентом, то спитався, чому він не робив цього у 2015 чи 2016 роках», – зазначив пан Фірсов.

Як зауважив гість програми, ідея єдиної церкви не реалізується за кілька років, на це потрібно ціле покоління, бо це не політичний процес. Від того, що Верховна Рада кудись звернеться, – нічого не станеться.

«Тут є переплетіння церковного та юридичного права. Звернення Ради та указ Президента потрібні. Але це потрібно робити тоді, коли вже проведені дискусії та круглі столи», – підсумував Єгор Фірсов.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-12 06:53 :55