вівторок, 17 квітня, 2018, 13:59 Події
Окупаційна «влада» Криму зібралася віддати землю на Тузлі Росії
Коса Тузла. Фото: crimeabest.com
Коса Тузла. Фото: crimeabest.com

Так званий уряд Криму, підконтрольний Кремлю, має намір передати земельну ділянку, розташовану на Тузлинській косі в Керченській протоці, у власність Росії.

Відповідний проект розпорядження оприлюднено на сайті «уряду» Криму, повідомляє видання «Крим.Реалії».

«Здійснити безоплатну передачу з власності Криму в федеральну власність земельної ділянки площею 6530 кв. метрів з видом дозволеного використання земельної ділянки – транспорт, розташованої за адресою: Республіка Крим, Керч, Коса Тузла», – йдеться в документі.

За даними кримських ЗМІ, «розпорядження» буде розглянуте на засіданні «уряду» Криму 17 квітня.

Нагадаємо, в листопаді 2017 року будівельники Керченського мосту з’єднали автодорожніми прольотами острів Тузла і тузлинську косу, яка колись повністю примикала до Таманського півострова, проте у 1920-х роках минулого століття від неї відокремився острів Тузла.

У 2003 році відбувся українсько-російський конфлікт, викликаний будівництвом росіянами дамби з боку Таманського півострова, який став причиною кризи в російсько-українських відносинах. Суперечки навколо приналежності острова призвели до того, що Тузла отримала в Україні статус режимної зони. На думку деяких аналітиків, будівництво дамби Росією мало на меті чинити тиск на Україну з метою врегулювання статусу Керченської протоки та Азовського моря.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-14 17:07 :52