вівторок, 17 квітня, 2018, 16:38 Спорт
Офіційно: Асоціація спортивної боротьби України відправить команду у Росію на Євро-2018
Фото: ukrwrestling.com
Фото: ukrwrestling.com

Асоціація спортивної боротьби України прийняла рішення поновити заявку на участь у чемпіонаті Європи 2018 року, який наприкінці квітня стартує в російському Каспійську.

Начхавши на заборону міністра, українські борці вирішили їхати на континентальний чемпіонат поточного року до Росії.

Запам’ятаємо ці прізвища, збережемо для історії – Ростислав Щокін, виконувач обов’язки президента Асоціації спортивної боротьби України (АСБУ), заступник голови наглядової ради Міжрегіональної Академії управління персоналом; Діна Харенко, генеральний секретар АСБУ; Андрій Калашніков, бронзовий призер Олімпіади-1996 з греко-римської боротьби, віце-президент Всеукраїнської федерації греко-римської боротьби України; Артур Дзигасов, головний тренер збірної України з греко-римської боротьби; Тетяна Комарницька, перша українська чемпіонка Європи з жіночої боротьби, Ярослав Базилюк, старший тренер збірної України з жіночої боротьби, Григорій Данько, тренер, бронзовий призер чемпіонату світу-1981 з вільної боротьби; Заїр Беньямінов, Ігор Гаманілов.

Дев’ятеро цих діячів, членів виконкому АСБУ, проголосували за те, щоби всупереч наказу Міністерства молоді та спорту України відправити збірну України з вільної, греко-римської та жіночої боротьби на початку травня на чемпіонат Європи до Каспійська (Росія).

Відповідне рішення з протоколом засідання оприлюднене на сайті Асоціації спортивної боротьби України.

Проти поїздки в Росію з 13-ти членів виконкому було двоє – головний тренер збірної з вільної боротьби Руслан Савлохов і відомий журналіст Сергій Савелій.

Утрималися – президент Всеукраїнської федерації греко-римської боротьби Олег Кравченко і державний тренер з вільної боротьби Едуард Носадчий.

Такого безпрецедентного й нахабного нехтування державними інтересами досі за жодним іншим видом спорту не спостерігалося.

Нагадаємо, що фінансування участі команд з боротьби у тренувальних зборах і змаганнях проводиться з державної казни.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-10 07:09 :11