вівторок, 17 квітня, 2018, 17:47 Політика
Набув чинності порядок отримання тимчасових дозволів на мовлення в АТО

17 квітня у виданні «Офіційний вісник» №30 опубліковано Порядок видачі та анулювання дозволу на тимчасове мовлення, умови дозволу та порядок здійснення нагляду за додержанням законодавства про телебачення і радіомовлення телерадіоорганізаціями, що здійснюють тимчасове мовлення на територіях з особливим режимом мовлення на підставі відповідного дозволу. Таким чином, після проведення державної реєстрації у Міністерстві юстиції він набув чинності.

Про це повідомляє прес-служба Національної ради з питань телебачення і радіомовлення.

Регуляторний акт було розроблено і затверджено Національною радою 1 березня відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо тимчасових дозволів на мовлення в зоні проведення антитерористичної операції та прикордонних районах України», ухваленого 7 грудня 2017 року.

Дозвіл на тимчасове мовлення надає право телерадіоорганізації поза конкурсом отримати право здійснювати тимчасове ефірне мовлення з використанням радіочастотного ресурсу на територіях з особливим режимом мовлення, до яких належать підконтрольні державній владі території Донецької та Луганської областей, а також окремі райони Херсонської області, які визначаються згідно з вимогами абзацу 72 статті 1 Закону України «Про телебачення і радіомовлення».

Дозвіл на тимчасове мовлення надається на безоплатній основі зі строком дії до одного року.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-15 01:40 :02