вівторок, 17 квітня, 2018, 16:12 Регіони
На Прикарпатті відбудеться міжнародний форум з розвитку гірських територій в умовах децентралізації

На Прикарпатті в Яремче з 31 травня по 1 червня за участі представників чотирьох гірських областей (Івано-Франківської, Львівської, Чернівецької та Закарпатської) відбудеться міжнародний форум «Можливості розвитку гірських територій в умовах децентралізації».

 Про це сьогодні, 17 квітня, повідомив власкор IA ZIK.

Метою проведення Форуму є підготовка проекту урядової комплексної програми розвитку гірських територій України, яка повинна враховувати наявний природній потенціал, можливості людського ресурсу, особливості ведення традиційного способу господарювання та можливості інновацій.

Також планується врахувати питання збереження культурної спадщини, звичаїв і традицій в умовах децентралізації на основі впровадження найкращих європейських практик господарювання та секторальних реформ децентралізації.

Як зазначивпрем’єр Володимир Гройсман під час візиту на Прикарпаття, центральна влада готова розподілити значні кошти – в обсязі близько 12 млрд грн, – у тому числі на розвиток гірських територій і опрацювати питання зарплатних субвенцій.

У свою чергу, голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук також назвав однією з головних причин повільного розвитку гірських районів неналежну дорожню інфраструктуру.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-18 12:38 :22