вівторок, 17 квітня, 2018, 11:23 Регіони
На Буковині серійного крадія примусово лікуватимуть у психлікарні

Апеляційний суд Чернівецької області зобов’язав вжити примусових заходів медичного характеру за місцем відбування покарання до 23-річного жителя Глибоцького району, обвинуваченого у серії крадіжок.

Про це повідомила прес-служба прокуратури Чернівецької області.

Апеляційний суд Чернівецької області погодився з доводами Чернівецької місцевої прокуратури та залишив без змін вирок Шевченківського районного суду Чернівців, відповідно до якого 23-річного жителя Глибоцького району визнано винним у скоєнні крадіжок.

Під час судового розгляду встановлено, що обвинувачений, будучи неодноразово судимим за корисливі злочини, на шлях виправлення не став та упродовж 2017 року вчинив ряд крадіжок на території Чернівців, завдавши потерпілим матеріальної шкоди на понад 11 тис. грн.

Враховуючи той факт, що обвинувачений перебуває на диспансерному обліку в лікаря-психіатра, щиро розкаявся у вчиненні злочинів, суд призначив йому покарання у виді 2 років 8 місяців позбавлення волі із застосуванням до нього примусових заходів медичного характеру за місцем відбування покарання.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-10 19:20 :18