вівторок, 17 квітня, 2018, 13:48 Політика
Ми ніколи не були у складі СНД, – Володимир Пилипенко
ZIK
ZIK

Колишній президент України Леонід Кравчук не підписав статут про Співдружність Незалежних Держав. Хоч наша держава є засновником організації, однак не є її членом.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» сказав юрист, економіст Володимир Пилипенко.

«Ми не підписали статут пострадянських держав про Співдружність Незалежних Держав і не ратифікували його. Тому що у 1993 році, коли йшла мова про нього, все таки президенту Кравчуку українці не дозволили підписати документ. Тобто заснувавши організацію, ми не увійшли у неї. Ми досі записані у СНД, як засновники», – пояснює експерт.

Юрист наголосив: питанням виходу із СНД маніпулюють і незрозуміло чому. Так на одинадцятому Київському безпековому форумі Президент заявив, що Україна офіційно виходить із СНД.

«Людей вводять в оману, мовляв, ми звідкись виходимо. А громадяни не розуміють, що відбувається, не можуть розібратися», – обурюється Володимир Пилипенко.

Водночас нардеп Інна Богословська наголошує на тому, що статут СНД і Договір про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією – це різні речі.

Нагадаємо: нещодавно Петро Порошенко як Верховний головнокомандувач закликав уряд провести інвентаризацію усіх багатосторонніх угод між членами СНД, щоб денонсувати «окремі» договори між цими країнами.

До того ж, Президент Петро Порошенко пропонує Верховній Раді зупинити дію окремих положень договору про дружбу з Росією.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-18 13:24 :58