вівторок, 17 квітня, 2018, 22:50 Економіка
МВФ прогнозує падіння економіки Росії

Міжнародний валютний фонд прогнозує зростання ВВП Російської Федерації в 2018 році на рівні 1,7% зі спадом до 1,5% в 2019 році. При цьому експерти не враховують можливого впливу нових санкцій США на Росію.

Про це йшлося на прес-конференції у вівторок у Вашингтоні, під час презентації нового огляду МВФ «Перспективи світової економіки», – повідомляє Укрінформ.

В огляді, зокрема, зазначається, що зростання реального ВВП Росії в 2017 році становило 1,5% (зростання ВВП України цього ж року в МВФ оцінили у 2,5%). Тим часом, у Фонді спрогнозували підвищення російського ВВП в 2018 році до 1,7% та його падіння до 1,5% в 2019 році.

Як зауважив під час прес-конференції головний економіст, економічний радник МВФ Моріс Обстфельд, у Фонді ще не оцінювали можливого впливу від останніх санкцій США проти Росії.

«Я думаю, ще занадто рано оцінювати вплив санкцій (проти Росії – ред.) Ми, безумовно, бачили реакцію на ринках активів», – прокоментував ситуацію Обстфельд. Він також зазначив, що наслідки нових обмежень, скоріше за все, будуть відчутними, у тому числі серед близьких економічних партнерів Росії, «зокрема, країн СНД». Тим не менше, він ще раз наголосив, що поки зарано оцінювати можливий вплив.

Як повідомляв Укрінформ, 6 квітня США ввели нові санкції проти цілого списку фізичних та юридичних осіб. Нові обмеження дестабілізували певною мірою ринок активів та курс національної валюти.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-10 19:40 :06