вівторок, 17 квітня, 2018, 19:55 Суспільство
Лариса Ніцой: Порошенко – не мій Президент, але у питанні церкви я його підтримую
ZIK
ZIK

У питанні створення єдиної помісної Української православної церкви у мене та Петра Порошенка різні вигоди – я справді хочу такої церкви, а він хоче на вибори. Але оскільки мета вигідна нам обом, потрібно навчитися відкидати сторонні речі та йти до цієї мети.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK висловила письменниця, громадська діячка Лариса Ніцой.

«Хотіла б розпочати з того, що Петро Олексійович Порошенко не є моїм Президентом. Він будує Україну не на українських цінностях. Він це робить на американських, європейських цінностях, на цінностях національних меншин, тільки не на українських», – заявила Лариса Ніцой.

Тому особисто для неї Президент вже давно втратив довіру та повагу, але у питанні автономії Української православної церкви пані Ніцой підтримує його.

«Мені вигідно, щоб в Україні була єдина помісна православна церква. Це така моя вигода. У Президента вона своя – він хоче на вибори, хоче нового терміну президентства. Тобто він в цьому питанні бачить свою лінію та вигоду», – переконана громадська діячка.

Окрім цього вона підкреслила, що коли Петру Порошенку вдасться досягти мети створення єдиної помісної Української православної церкви, він увійде в історію.

«Це доволі сильний крок, і багато людей його в цьому підтримують. І якщо брати до уваги мене, не дивлячись на те, що мені не підходить цей Президент за своїми позиціями, у цьому питанні я закриваю очі на те, що в нього вигода не така, як у мене», – зазначила письменниця.

Вона наголосила, що в даному випадку є одна мета, тому потрібно навчитися відкидати сторонні речі та йти до цієї мети.

«Дійшовши до цієї мети, на вибори вже можна йти знову по різні сторони зі своєю свідомо вибраною позицією. Дивлячись на досвід сусідніх країн, які мають свою єдину помісну церкву, вони давно відірвались від «руского міра», ці країни сильні», – переконує активістка.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-15 02:07 :06