вівторок, 17 квітня, 2018, 20:15 Політика
Кужель: Представник країни-агресора зсередини веде другу війну проти українців і бізнесу
ZIK
ZIK

Світ запроваджує санкції проти РФ на підтримку України, їхній бізнес потерпає, а в той час в Україні представник країни-агресора, росіянин Олександр Бабаков, власник облгазів, веде другу війну проти українського населення і бізнесу.

Про це в ефірі програми Vox populi на телеканалі ZIK заявила народний депутат України (фракція «Батьківщини») Олександра Кужель.

Гостя програми, відповідаючи на запитання глядачів, чи економічно впливають на Росію санкції, які запроваджує Україна, заявила:

«На жаль, я не можу сказати про санкції, які запроваджує Україна, бо сам Президент має і в Криму, і в Росії свої підприємства і сплачує там податки. У нас немає санкцій. Ми звернулися до всіх країн світу. Вони запроваджують санкції і їхній бізнес потерпає від недостатніх зв’язків із Росією, щоб підтримати нас із вами. А ми до цього часу маємо пана Бабакова, який має вісім облгазів в Україні. Це – представник країни-агресора, стовідсотково росіянин, який сьогодні всередині країни своєю поведінкою і поведінкою його облгазів веде практично другу війну проти українського населення і бізнесу».

Олександра Кужель зауважила, що в Україні працюють російські банки, є дуже багато російської продукції.

«Я вважаю, що коли контролюючі органи, Служба безпеки, особисто прокуратура займаються питаннями політичного переслідування депутатів, яким не подобається, я думаю, як і більшості населення, влада Петра Порошенка і його оточення, краще займалися б цими питаннями», – наголосила Олександра Кужель.

Гостя програми також розповіла, що бійці з передової писали про те, що вони брали у полон російських найманців, і у тих у продуктових наборах були батончики «Рошен».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-19 21:26 :39