вівторок, 17 квітня, 2018, 12:37 Львів
Керівництву області передали підписи проти будівництва у Львові сміттєпереробного заводу

Зібрано понад 1,2 тис. підписів мешканців Львова та приміської зони проти будівництва сміттєпереробного заводу на території очисних споруд «Львівводоканалу» на вул. Пластовій. Люди готові влаштовувати акції протесту.

Про це 17 квітня на сесії Львівської облради заявив депутат Руслан Кошулинський.

З його слів, проти будівництва на цій території сміттєпереробного заводу підписалися мешканці Личаківського, Шевченківського районів, мікрорайонів Старе Знесіння, Нове Знесіння, сіл Муроване, Сороки Львівські, Лисиничі, громадські організації, представники навчальних закладів, церковних громад тощо.

«Люди криком кричать проти маніакального бажання міського голови Львова влаштувати там механіко-біологічний перевантажувальний комплекс. На цій території є близько 50 підприємств різної складності. Не можливо там збудувати ще один завод. Якщо керівництво Львова хоче отримати страйки, блокування, пікетування – воно це отримає», – наголосив Кошулинський.

Він передав підписи мешканців керівництву області (голові ЛОДА Олегові Синютці та голові облради О.Ганущину) з проханням підтримати позицію людей.

Як повідомлялося, наміри міської влади Львова збудувати сміттєпереробний комплекс на території очисних споруд «Львівводоканалу» на вул. Пластовій наштовхнулися на опір з боку мешканців прилеглого мікрорайону Кривчиці.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-18 14:02 :58