вівторок, 17 квітня, 2018, 11:58 Львів
Із Городоччини до Держпраці скерують список підприємств, які не дружать із законодавством

Учора, 16 квітня, відбулося чергове засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення в Городоцькому районі Львівської області, під час якого було заслухано 13 суб’єктів підприємницької діяльності.

Про це повідомив сьогодні, 17 квітня, власкор IA ZIK з посиланням на дані Городоцької РДА.

Тон у розмові з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення задав перший заступник голови Городоцької РДА Іван Ковальчук, який водночас є головою цієї робочої групи.

Іван Ковальчук наголосив на тому, що через підвищення рівня мінімальної заробітної плати – до 3723 грн, метою організації засідання є збільшення рівня оплати праці найманих працівників СПД – як одна із запорук підвищення рівня життя населення, а також легалізації виплати заробітної плати та підвищення рівня зайнятості населення.

Заслухано 13 суб’єктів підприємницької діяльності, а саме: керівників ТОВ «Будівельник-плюс РВ», ТОВ «Жайвір-Агро», КВТП «Хлібодар», ПП «ДАМАРК», ФОП Душенко Л. Я., та представників ПП «Архітектура і будівництво», ФОП Батюкевича О.А., ТОВ «Тройдбуд», ФОП Садов’яка Т.М., «Великолюбінське СТ», ТЗОВ «Цунів», ТОВ ВГП «Побутсервіс», ФОП Колодки Н. Я.

За результатами засідання, робочою групою рекомендовано всім присутнім суб’єктам підприємницької діяльності підвищити оклади працівникам до середнього рівня заробітної плати у Городоцькому районі (6427 грн) з квітня 2018 року.

Комісією також вирішено подати звернення в головне управління Держпраці у Львівській області – щодо проведення перевірки на предмет дотримання законодавства про працю такими суб’єктами підприємницької діяльності, які не з’явилися на засідання робочої групи. 

З метою попередження випадків порушення законодавства про працю та легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення, також проведено семінар для присутніх суб’єктів господарювання району.

Головний державний інспектор головного управління Держпраці у Львівській області Оксана Кокотко наголосила про необхідність дотримання мінімального розміру заробітної плати та інших норм і гарантій в оплаті праці. Повідомила розмір штрафних санкцій за порушення законодавства про працю. Інформувала про особливості укладання трудових договорів та цивільно-правових договорів тощо.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-20 02:44 :19