вівторок, 17 квітня, 2018, 15:34 Політика
Гройсман запевнив, що «точно знає», як державі досягти економічного зростання
ZIK
ZIK

Пріоритетним у роботі уряду має бути забезпечення економічного зростання, яке можна отримати за допомогою надходження інвестицій. Однак, для цього потрібно, щоб у крані справді працювало верховенство права.

Про це Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, звітуючи перед громадськими організаціями про досягнення уряду, що транслював телеканал ZIK.

Він наголосив: за останні два роки Україна пройшла етап стабілізації, початку економічного зростання та багатьох інших процесів, які у середньостроковій перспективі позитивно вплинуть на нашу державу. Та все ж для подолання нового етапу варто пройти «дуже серйозні виклики».

«Зараз питання полягає у тому, як маємо формувати нове українське майбутнє. Першочерговим пріоритетом має стати економічне зростання, яке зможемо забезпечити за допомого інвестицій. Для цього ж нам потрібно верховенство права та багато інших речей», – зазначив Гройсман.

За його словами, у цих напрямках уряд намагається «структурувати свої дії». Мовляв, точно знає, як досягти економічного зростання у державі.

«Ми точно знаємо, які нові елементи потрібні для завершення процедури формування інфраструктури із утвердження верховенства права», – переконував Прем’єр-міністр.

Окрім того, він наголосив: за 12 років Україна отримає якісно нову освітню систему.

«Ми побудуємо нову українську школу. Адже розуміємо, що нам потрібна абсолютно нова якість, тож рухаємось цим шляхом. Ми й розуміємо, що потрібно робити у системі охорони здоров’я та як підвищувати інвестиційну привабливість і займатись реальними кроками по дерегуляції», – підкреслив Володимир Гройсман.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-12 22:57 :21