вівторок, 17 квітня, 2018, 15:50 Політика
Гройсман: Законодавство унеможливлює динамічні дії уряду
ZIK
ZIK

Законодавство України не визначає загальні рамки, а достатньо детально прописує усі кроки. І саме це унеможливлює більш динамічну дію виконавчої влади.

Про це Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, звітуючи перед громадськими організаціями про досягнення уряду, що транслював телеканал ZIK.

«Я вважаю, що повноваження Прем’єр-міністра України та уряду набагато менші від тих завдання, які сьогодні стоять перед виконавчою владою. Тому тут потрібно працювати як над законом про Кабінет Міністрів України і зрозуміло, що нам потрібні зміни до Конституції України, які забезпечать розподіл повноважень у частині децентралізації. Але загалом, законодавство треба привести до чіткого розподілення сфер відповідальності і повноважень»,– наголосив Прем’єр.

Володимир Гройсман також заявив, що законодавство України «зарегульоване», а самі процедури законотворення є складними.

«Разом з тим, законодавство України не визначає загальні рамки, а достатньо детально прописує усі кроки, які унеможливлюють більш динамічну дію виконавчої влади. Тому з точки зору зміни саме цієї моделі, потрібно проводити серйозний діалог»,– заявив Володимир Гройсман.

Прем’єр-міністр додав, що Україні варто брати приклад з урядів інших країн, адже там вони мають набагато більші повноваження.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-10 07:02 :08