Новини » Суспільство 17 квітня, 2018, 10:51
Через блокування Telegram у росіян сталися проблеми із Viber
Фото: EPA/RITCHIE B. TONGO
Фото: EPA/RITCHIE B. TONGO

Деякі користувачі Viber з Росії мають проблеми із дзвінками у цьому додатку. Це пов’язують із блокуванням Telegram в країні.

Про це повідомляє «Новое Время» з посиланням на офіційний блог Viber.

«Деякі користувачі з Росії могли зазнавати труднощів зі дзвінками в Viber. Ця ситуація могла виникнути через проблеми зв’язку на серверах Amazon. Наші інженери працюють над вирішенням питання, щоб максимально оперативно надати доступ до сервісу», – повідомляється в офіційному блозі Viber.

Намагаючись заблокувати Telegram, Роскомнадзор вніс до реєстру заборонених в Росії сайтів 1 834 996 IP-адрес, в тому числі 1 048 574 адрес з підмереж Google і 655 352 IP-адрес Amazon. Олександр Жаров, глава Роскомнадзора, вже підтвердив журналістам блокування підмережі Amazon.

Додамо, що донбаське інформаційне агентство ОстроВ повідомляє, що з проблемами з доступом до Viber зіткнулися не тільки в Росії, але і на окупованій частині Донбасу, яка позбавлена мобільного зв’язку.

«Донецьк. Хтось телефонував сьогодні з Viber? Якось дивно: Інтернет є, а подзвонити не виходить», – пишуть користувачі соціальних мереж. Разом з тим журналістам ОстроВа вдалося додзвонитися низці користувачів Viber без проблем.

Додамо, 13 квітня Таганський суд Москви задовольнив позов Роскомнадзора про блокування Telegram. Представники месенджера в суд не прийшли, пояснюючи це небажанням «легітимізувати відвертий фарс», але пообіцяли оскаржити рішення.

16 квітня Роскомнадзор направив операторам зв’язку вказівку обмежити доступ до сервісу. Після цього провайдери почали блокувати доступ до месенджера Telegram на території Росії. Олександр Жаров заявив, що відомство також зажадає від Apple і Google видалити додаток Telegram зі своїх магазинів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-03 11:21 :39