вівторок, 17 квітня, 2018, 21:20 Політика
«Батьківщина» вже створює кадровий резерв на випадок перемоги на виборах, – Кужель
ZIK
ZIK

Уже до виборів ми повністю будемо готові запропонувати на кожну посаду щонайменше трьох кандидатів.

Про це заявила народний депутат України Олександра Кужель у програмі «Voxpopuli» на телеканалі ZIK.

«Ми вже півроку займаємося створенням серйозного кадрового резерву, і не тільки для Прем’єра та уряду. Оскільки вважаємо, що після перемоги «Батьківщини» на президентських виборах наступного дня маємо запропонувати стовідсотковий кадровий резерв на кожну область і район», – підкреслила Кужель.

Депутат пояснює, що зараз ці кадрові резерви створюються командою від найнижчої ланки у селі.

«Щоб до влади не приходили куми, брати або ті, хто захочуть купити собі посаду за гроші, ми намагаємося вишукувати гідних кандидатів. І вже до виборів ми повністю будемо готові запропонувати на кожну посаду щонайменше трьох людей.

Особисто я запропонувала одну людину на посаду в «Укроборонпром». Це дуже порядна людина, яка не може бути призначена при чинній владі Порошенка», – зауважила народний депутат.

Також Кужель розповіла, що західні партнери України, зокрема США, вже цікавляться, кого Юлія Тимошенко вибере на головні військові посади у випадку перемоги на виборах.

«Партнери у США розуміють, що наш кандидат має великі шанси на президентських виборах. Відтак вони запитували, кого ми бачимо міністром оборони, керівником військового штабу і таке інше. Тому ми намагаємося обирати найкращих кандидатів, адже країна більше немає часу на експерименти!» – наголосила Олександра Кужель.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-17 00:08 :34