вівторок, 17 квітня, 2018, 13:24 Політика
Аваков «не заходить» на територію Порошенка, – політтехнолог
ZIK
ZIK

Сьогодні влада намагатиметься знайти певний механізм для врегулювання усіх конфліктів і не буде виносити сварки з «дому». Бо це може поховати і її, і коаліцію.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив політтехнолог, директор Української політконсалтингової групи Дмитро Разумков.

Політтехнолог Дмитро Разумков каже, що перманентний конфлікт в українській політиці сьогодні існує в усіх і зі всіма. Окрім того, додав він, ще є напружені стосунки сьогодні між Президентом Порошенком і прем’єром Гройсманом.

«Також певне напруження сьогодні є між Президентом і Аваковим. Хоча обидві сторони заявляють, що вони ледь не найкращі друзі. Думаю, Яценюк також пам’ятає, як його знімали і про це відкрито говорили на з’їзді «Народного фронту». Тому певні конфлікти існують. І, на жаль, це не нова для чинної влади практика, це постійний стан української політики»,– зазначив гість програми.

Однак сьогодні, вважає експерт, влада намагатиметься знайти певний механізм для врегулювання усіх конфліктів.

«Сьогодні влада не буде виносити усі сварки з «дому» глобально, бо це може поховати як чинну владу, так і коаліцію. І якщо це поховає коаліцію, то Президент прийде на вибори, м’яко кажучи, не з найкращим планом», – каже Дмитро Разумков.

А щодо конфлікту між Арсеном Аваковим та Порошенком, то політтехнолог зауважив, що міністр внутрішніх справ не «заходить на територію» Президента.

«Усі заяви Авакова, швидше за все, нагадують його бачення ситуації, яка склалася в Україні і вихід з неї. Та й говорити про те, що у нього сьогодні є якісь президентські амбіції, ще зарано. Він зайняв своє місце у МВС, тому, думаю, що основним його завданням буде зберегти вплив саме на цю структуру», – додав експерт.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-18 12:54 :48