вівторок, 17 квітня, 2018, 12:10 Світ
Американські ЗМІ отримали Пулітцерівську премію за репортажі про Трампа й Росію
Журналісти The New York Times та The Washington Post святкують здобуття премії, Нью-Йорк, 16 квітня 2018 року. Фото: radiosvoboda.org
Журналісти The New York Times та The Washington Post святкують здобуття премії, Нью-Йорк, 16 квітня 2018 року. Фото: radiosvoboda.org

Американські видання The New York Times та The Washington Post здобули Пулітцерівську премію в номінації «Найкращий матеріал на внутрішньополітичну тематику» за їхню роботу щодо розслідування ймовірного втручання Росії в президентські вибори 2016 року та потенційні зв’язки між Москвою та членами команди президента Дональда Трампа.

Про переможців найпрестижнішої журналістської премії у США оголосили 16 квітня в Колумбійському університеті в Нью-Йорку. Рада премії вказала, що видання «поглибили розуміння нації про втручання Росії в президентські вибори 2016 року та її зв’язки з кампанією Трампа», – повідомляє Радіо Свобода.

Трамп постійно називає розслідування командою Роберта Мюллера російських спроб вплинути на вибори 2016 «полюванням на відьом» та заперечує будь-яку змову між Москвою та його кампанією. Трамп також неодноразово називав висвітлення цієї теми в засобах інформації «фальшивими новинами».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-21 08:04 :21