вівторок, 17 квітня, 2018, 14:35 Львів
Адмінкомісія ЛМР перенесла накладення штрафу на компанію, яка на пл. Ринок на місці вікна зробила двері

Сьогодні, 17 квітня, на засідання адміністративної комісії, що діє при виконкомі ЛМР і розглядає випадки нищення архітектури у центрі міста, було винесене питання щодо незаконного перепланування ТзОВ «Компанія Ріел-Естейт Груп» будівлі на пл. Ринок, 19.

Як повідомляє прес-служба ЛМР, після розгляду питання, комісія вирішила накладення штрафу на порушника перенести на інше засідання.

«У будинку на пл. Ринок, 19 ТзОВ «Компанія Ріел-Естейт Груп» проведено незаконні роботи по переплануванню. А саме, на місці віконного облаштовано дверний простір, що може завдати шкоди пам’ятці культурної спадщини», – доповів Олег Хандин, начальник відділу охорони та використання об’єктів культурної спадщини управління охорони історичного середовища, відповідальний секретар комісії.

Як повідомив Андрій Москаленко, заступник міського голови з питань розвитку, голова комісії, вчора відбулася зустріч з керівництвом ТзОВ «Компанія Ріел-Естейт Груп». Компанія визнає порушення та погоджується врегулювати ситуацію.

«Ми вчора мали зустріч з порушником, з ним спілкувалися. Він визнає вчинене порушення. Також ТзОВ «Компанія Ріел-Естейт Груп» нам надала відповідного листа, в якому йдеться про те, що компанія має намір «врегулювати ситуацію шляхом компромісного вирішення та подальшого примирення сторін та просить відкласти розгляд даної справи для надання можливості заявнику підготувати обґрунтовані та конструктивні пояснення та пропозиції».

Наша чітка позиція в тому, щоб порушник сплачував штраф і приводив все до попереднього стану. У даному випадку має бути розроблений проект. Тому є пропозиція на тиждень перенести розгляд цієї справи», – повідомив Андрій Москаленко.

Нагадаємо, на минулому засіданні адміністративної комісії, яке відбулося 3 квітня, комісія наклала максимальний розмір штрафу 170 тис грн на підприємця за незаконне перепланування об’єкту культурної спадщини на пл. Ринок,11

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-10 07:13 :44