Новини » Економіка 16 квітня, 2018, 15:04
Затверджено порядок формування ради громадського контролю при Нацслужбі здоров’я
Фото: ZIK/EPA/ANASTASIA VLASOVA
Фото: ZIK/EPA/ANASTASIA VLASOVA

Кабінет Міністрів затвердив порядок формування ради громадського контролю при Національній службі здоров’я України (НСЗУ), яка відіграватиме роль замовника медичних послуг за програмою державних медичних гарантій.

Відповідну постанову №271 від 28 березня оприлюднено на урядовому порталі, пише Інтерфакс-Україна.

Згідно з порядком, формування ради при НСЗУ відбувається за результатами конкурсу, який проводиться шляхом рейтингового 24-годинного інтернет-голосування. Для його проведення голова НСЗУ розміщує відповідну інформацію на офіційному веб-сайті. В оголошенні зазначається термін подання документів для участі в конкурсі (не менше ніж п’ять днів з оприлюднення), адреса, на яку їх необхідно надіслати, а також дата і час проведення голосування.

Пропозиції щодо кандидатур подають громадські організації (не більше трьох кандидатів від однієї), чия діяльність пов’язана із захистом прав пацієнтів, сприянням розвитку медицини, наданням медичних послуг та іншими відносинами щодо надання медичних послуг.

За результатами голосування до складу ради входять 15 кандидатів, що набрали найбільшу кількість голосів.

У разі подання на участь у конкурсі документів менше ніж 15 кандидатами голова НСЗУ може продовжити термін приймання документів і перенести дату проведення конкурсу. Учасник голосування може віддати свій голос лише за одного кандидата.

Крім того, постановою затверджено положення про раду громадського контролю. Рада розглядає отриману від служби інформацію щодо запропонованого складу програм медичних гарантій, тарифів і коригувальних коефіцієнтів, а також висловлює стосовно них свою позицію. Орган громадського контролю також заслуховує інформацію про діяльність служби і виконання нею своїх завдань, розглядає її звіти та затверджує свої висновки про них, сприяє взаємодії НСЗУ з громадськими об’єднаннями, збирає, узагальнює та передає пропозиції щодо вирішення питань, які перебувають у компетенції НСЗУ.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-23 00:00 :39