понеділок, 16 квітня, 2018, 23:58 Політика
Загострення між Заходом та РФ створює вікно можливостей для України, – політолог
ZIK
ZIK

Допоки Україна сама не почне ставити питання щодо членства в НАТО, за неї цього ніхто не зробить. Зараз для нас досить слушний момент, і можливо, саме загострення ситуації в Європі створює для України таке вікно можливостей.

Таку думку висловив політолог Олег Медведєв в ефірі проекту «Гра Z вогнем» на телеканалі ZIK.

«Українська дипломатія, аналізуючи міжнародну ситуацію, після отруєння Скрипаля та хімічної атаки в Сирії, вибрала слушний момент для початку діалогу. Захід дедалі більше починає займати тверезу і реалістичну позицію щодо Росії, що, безумовно, вигідною для України», – зауважив Медведєв.

Наприклад, пояснює політолог, ще півроку-рік тому Президент не говорив про план дій щодо членства в НАТО (ПДЧ). Європа зазначала, що двері для України відкриті, але не у найближчому майбутньому. Натомість про ПДЧ навіть ніхто чути не хотів.

Але вже сьогодні, практично на кожній важливій міжнародній зустрічі, Президент України починає говорити про план дій щодо членства.

«Я не знаю, на скільки далі буде сприятлива ситуація, і чи зможе Україна досягти результатів на найближчому саміті. Однак припускаю, що ми зможемо поставити це питання на порядок денний, і вже за 2 роки вийти на план дій щодо членства в НАТО.

Я не вважаю, що шанси великі, але поки Україна сама не почне ставити це питання, то за неї цього ніхто не зробить Зараз для нас досить слушний момент, і можливо, саме загострення ситуації в Європі створює для України таке вікно можливостей, яке у майбутньому дозволить отримати членство в НАТО», – спрогнозував Олег Медведєв.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-13 15:38 :22