Новини » Економіка 16 квітня, 2018, 19:40
Віктор Кривенко: Замовлень для українських виробників у світі значно більше, аніж у Росії
ZIK
ZIK

Якість українських фахівців та їхня підготовка дозволяє спокійно переорієнтуватися на Захід і на найвищому світовому рівні виробляти продукцію.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (позафракційний) Віктор Кривенко

Водночас народний депутат України від Опозиційного блоку Євген Балицький сумнівається, що ті, хто говорить про переорієнтування підприємств на Європу, мають уявлення про те, що таке «переорієнтування».

«Кому ми потрібні у Європі?» – зазначив він та наголосив, що влада, насамперед, має дбати про те, щоб у країні було комфортно жити людям, і нагадав, що нині українці їдуть на роботу за кордон. З його слів, це вигідно Заходу, який «викачує» з України робочу силу.

Народний депутат України (позафракційний) Віктор Кривенко не погодився з опонентом у студії, зауваживши, що замовлень у світі значно більше, аніж у Росії.

«Якість наших фахівців, їхня підготовка дозволяє спокійно переорієнтуватися і на найвищому світовому рівні виробляти продукцію. Обсяг ринку Європейського Союзу – 5,8 трлн євро, у машинобудуванні – близько 2 трлн євро. Увесь обсяг імпорту Митного Союзу становив 400 млрд на початок війни, тобто в 15 разів менший ринок. Тому це була виключно геополітика, коли нас затягували і розповідали, що лише Митний Союз, ні з чим ми не впораємося… Дайте нам нормального власника і нормальні дешеві кредити – те, що не робить наш уряд. І не треба пересмикувати, що не можна переорієнтувати наші виробництва на Захід. На сьогодні вже китайці приїжджають, у яких вже втричі дорожча робоча сила, аніж в Україні», – зазначив нардеп.

Нагадаємо, під час Погоджувальної ради представник Президента України у ВРУ Ірина Луценко повідомила, що Президент внесе до ВРУ законопроект щодо негайного одностороннього припинення дії положень Договору про дружбу, співробітництво та партнерство між Україною та РФ. Також Україна має намір офіційно припинити участь у СНД.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-21 18:09 :14