понеділок, 16 квітня, 2018, 12:51 Політика
В Україні є певний клас людей, який має вплив на формування уряду – експерт
ZIK
ZIK

Щодо звіту уряду, то Петро Порошенко має хоча би спонукати депутатів ВРУ до того, щоби вони таки викликали уряд Гройсмана для звіту.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив політичний експерт аналітичного порталу «Слово і діло» Валентин Гладких.

«Не треба забувати, що Президент має потужну політичну фракцію у Верховній Раді. А якщо ми подивимося далі, побачимо, що насправді він має і достатньо потужну пропрезидентську більшість, яка не співпадає із коаліцією. А це завдяки позафракційним «мажоритарникам» і двом «васалам» із двох депутатських груп. Тому у Президента є достатньо ресурсів, щоб у разі виникнення бажання проводити ефективну роботу у ВРУ», – зазначив гість програми.

А щодо звіту уряду, то, за словами Валентина Гладких, Порошенко має хоча би спонукати депутатів ВРУ до того, щоби вони таки викликали прем’єра Гройсмана для звіту.

«Та й представники Президента, які сидять у Раді, мають наполягати на цьому сценарії також. Більше того, вони мають дати оцінку уряду», – наголосив Гладких.

Але, зауважив експерт, якщо Президент цього не робить, то це свідчить про те, що у нинішній політичній ситуації йому дуже комфортно.

Валентин Гладких також додав, що сьогодні в Україні сформувався певний клас, який має вплив і на формування уряду.

«В Україні є певний клас людей, який сформувався вже давно і який є достатньо сталим. Він має і свої певні інтереси. Зокрема, економічні та політичні. Але найголовніше – цей клас має ресурси, щоби свої інтереси забезпечувати. Цей клас має відповідні фракції у Верховній Раді України, має своїх представників у фракціях і серед позафракційних депутатів. Більше того, цей клас має вплив на формування уряду», – підкреслив аналітик.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-19 13:21 :44