понеділок, 16 квітня, 2018, 12:33 Політика
У Президента вимагають посилити відповідальність за незаконний перетин кордону
Пункт пропуску на українсько-польському кордоні. Фото: rada.gov.ua
Пункт пропуску на українсько-польському кордоні. Фото: rada.gov.ua

Законопроект № 7017 про внесення змін до Кримінального кодексу через незаконний перетин державного кордону потребує прискореної підготовки та розгляду.

Про це під час засідання Погоджувальної ради, яку транслює телеканал ZIK, заявила представник Президента України у ВРУ Ірина Луценко.

Ірина Луценко нагадала, що під час Безпекового форуму Президент України заявив, що має намір внести до ВРУ законопроект щодо негайного одностороннього припинення дії положень Договору про дружбу, співробітництво та партнерство між Україною та РФ. Окрім того, з її слів, окрім того, що СНД відмовився визнавати агресію Росії, Україна має намір офіційно припинити участь у його статутних органах. Ірина Луценко повідомила, що Верховний Головнокомандувач закликає уряд провести інвентаризацію усіх багатосторонніх угод між країнами-членами СНД, щоб денонсувати їх, залишивши лише ті, які є прагматично необхідні для України.

Ірина Луценко нагадала, що 18 квітня КСУ розгляне запропоновані Президентом зміни до Основного Закону 7203 у частині скасування депутатської недоторканності. Вона наголосила, що висновок КСУ відкриє можливість для підготовки та розгляду цього питання у залі парламенту.

Ірина Луценко наголосила, що потребує включення до порядку денного внесений Президентом і визначений як невідкладний законопроект щодо внесення змін за закону про публічні закупівлі № 8265. Головна мета законопроекту, з її слів, – удосконалити процедури публічних закупівель. Представник Президента у ВРУ наголосила, що потребує прискореного розгляду профільним комітетом і в залі ВРУ законопроект 8157 щодо створення Національного бюро фінбезпеки України. Ірина Луценко висловила сподівання, що у середу комітет розгляне законопроект, і в четвер його зможуть включити до порядку денного.

Ірина Луценко зазначила, що потребує прискореної підготовки та розгляду законопроект № 7017 про внесення змін до Кримінального кодексу через незаконний перетин державного кордону. Окрім цього законопроекту, повідомила Ірина Луценко, є ще два альтернативні. Вона закликала розглянути їх у середу на засіданні профільного комітету.

Представник Президента України у ВРУ заявила, що з огляду на проведення у травні у Києві фіналу Ліги чемпіонів УЄФА потребують негайного розгляду ратифікаційний законопроект № 0180 та пов’язані з ним №№ 0151, 8197.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-11 15:44 :10