понеділок, 16 квітня, 2018, 15:36 Регіони
У Камінь-Каширському районі на Волині з’явиться перша ОТГ

Волинь – у п’ятірці лідерів процесу децентралізації. Лише у Камінь-Каширському районі й досі не створено жодної ОТГ. Але існує можливість, що тут постане Сошичненська сільська ОТГ.

Про це IA ZIK повідомила консультант з комунікацій Волинського РВ Асоціації міст України Тамара Зубенко.

На початку зустрічі із місцевими мешканцями виконавчий директор Волинського РВ АМУ Богдан Самойленко наголосив, що консультанти незалежні від жодної політсили і не мають на меті вказувати громадам, як об’єнуватися та розвиватися. Їхнє завдання – донести правдиву інформацію про децентралізаційну реформу та, за допомогою конкретних цифр, підрахунків та прикладів, показати, що чекає громади після об’єднання.

Консультант з юридичних питань АМУ Валентин Малиновський розповів про цьогорічний розподіл інфраструктурної субвенції для ОТГ, яку деякі з них отримують уже третій рік поспіль. Він нагадав, що в 2018-му Камінь-Каширському району знову не перепало ні копійки, бо тут і досі не спромоглися створити жодної об’єднаної громади. Тож він закликав не вигадувати велосипед, не втрачати часу, не перекроювати Перспективний план, а якнайшвидше провести всі процедури щодо створення Сошичненської ОТГ і вже в жовтні, а в гіршому варіанті хоча б у грудні, провести вибори.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-10 19:33 :28