понеділок, 16 квітня, 2018, 11:21 Політика
Цього тижня Рада розгляне блок питань щодо чорнобильців
Засідання Верховної Ради України. Фото: Космач Олександр/УНІАН
Засідання Верховної Ради України. Фото: Космач Олександр/УНІАН

Цього пленарного тижня народним депутатам пропонують розглянути низку законопроектів щодо чорнобильської проблематики.

Про це під час засідання Погоджувальної ради, яку транслює телеканал ZIK, повідомив голова Верховної Ради України Андрій Парубій.

Спікер запропонував роботу ВРУ у вівторок присвятити проблематиці чорнобильців. Першим Андрій Парубій закликав розглянути проект закону про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС.

Наступним пропонують розглянути блок питань ядерної політики та ядерної безпеки, які, зокрема, стосуються чорнобильського реактору. У цьому блоці, як повідомив голова ВРУ, є 5 питань. Наступним – питання екологічної політики, у цьому блоці є 2 закони щодо чорнобильської проблематики

У середу, як зазначив голова ВРУ, пропонують розглянути питання щодо ратифікації та почати розгляд законопроектів щодо економічної політики. У четвер – блок питань аграрної політики та інтелектуальної власності. Андрій Парубій зауважив, що ключовий і базовий закон, який стосується інтелектуальної власності, ще не має рішення профільного комітету та висловив сподівання, що це буде зроблено до четверга.

Спікер також повідомив, що підписав ухвалений ВРУ закон про дипломатичну службу. З його слів, закон надає нову зброю для українських дипломатів для виконання своїх обов’язків та відстоювання українських інтересів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-11 18:43 :51