понеділок, 16 квітня, 2018, 20:25 Світ
Росія сприймає Україну як майданчик для глобального протистояння зі США, – політолог
ZIK
ZIK

Україні потрібно постійно збільшувала свою суб’єктність на міжнародні арені та прагнути до взаєморозуміння всередині українського політикуму.

Таку думку висловив політолог Євген Магда в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

«У Сирії йде загальновизнана громадянська війна, натомість в Україні світова спільнота переконалась, що громадянської війни нема, а є втручання Російської Федерації.

До того ж, прагнення Росії натягнути формат громадянської війни на події на Донбасі виявилися невдалими, і Захід все більше переконується в цьому. Однак Україна все одно сприймається Росією як один з майданчиків для глобального протистояння зі США», – підкреслив Євген Магда.

На думку політолога, Україні потрібно постійно збільшувати свою суб’єктність, що вона вдало робить протягом останнього часу.

«Переговори Порошенка з Меркель про «Північний потік -2» – це збільшення власної суб’єктності, гра навколо "Великого договору" з Росією – так само збільшення суб’єктності України.

Але державі також потрібно прагнути і до взаєморозуміння українського політикуму. Адже якщо всередині країни не буде сформовано національних інтересів, які підтримуються провідними політичними силами і суспільством, то будь-які дії політичного керівництва матимуть супротив», – підсумував Євген Магда.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-12 18:58 :41