понеділок, 16 квітня, 2018, 23:40 Економіка
Рева: Сьогодні є підстави для підвищення мінімалки
Фото: Кореспондент
Фото: Кореспондент

Міністр соціальної політики Андрій Рева вважає, що підстави та резерви для підвищення мінімальної заробітної плати в Україні є вже сьогодні.

Про це він заявив в ефірі одного з телеканалів, повідомляє Укрінформ.

«Я вважаю, що резерви для підвищення мінімальної заробітної плати і підстави є вже сьогодні. Я вважаю, що це буде політичне рішення. Якщо воно буде прийняте, воно буде ухвалене Кабінетом Міністрів, втілене у відповідний законопроект змін до державного бюджету і подане у Верховну Раду. Коли таке рішення буде ухвалене? Я так розумію, за результатами аналізу економічної ситуації Кабінетом Міністрів України для того, щоб розглядати у Верховній Раді», – зазначив Рева.

Відповідаючи на запитання, коли можливе підвищення мінімальної заробітної плати до 4100 грн, як було анонсовано раніше, Рева зауважив, що «у прикінцевих положеннях бюджету пункті 19 записано, що за наслідками, за результатам економічного розвитку першого кварталу 2018 року буде розглянута можливість щодо перегляду розміру мінімальної заробітної плати в Україні».

«Поки що таких результатів за наслідками першого кварталу немає, тому що дані офіційної статистики будуть трішки пізніше. Коли ми їх отримаємо в повному обсязі, тоді це буде розглянуто і буде прийняте відповідне рішення», – зазначив міністр соціальної політики.

Як повідомляв Укрінформ, раніше Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що перегляд розміру мінімальної заробітної плати до 4100 гривень неможливий у першому кварталі 2017 року, а далі залежатиме від показників росту економіки.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-17 07:38 :38