понеділок, 16 квітня, 2018, 14:04 Регіони
Райрада на Волині незаконно відтермінувала повернення до бюджету 327 тис. грн

На Волині прокуратура через суд скасувала рішення Маневицької райради про відтермінування повернення до бюджету 327 тисяч гривень агропідприємствами.

Про це IA ZIK повідомили у прес-службі прокуратури області.

Прокурори при вивченні законності використання коштів місцевого бюджету з’ясували, що Маневицька райрада у листопаді 2017 року за відсутності законних підстав відтермінувала повернення сільськогосподарськими виробничими кооперативами коштів до районного бюджету обсягом понад 327 тис. грн.

Прийняття такого рішення не передбачено чинним законодавством та виходить за межі повноважень ради, а ці грошові кошти є позикою, переданою суб’єктам господарювання на підставі двосторонніх договорів.

Відстрочка повернення до бюджету територіальної громади району такої значної суми коштів суперечить інтересам держави, які полягають у забезпеченні належного фінансування інших бюджетних програм та заходів.

У зв’язку із цим місцева прокуратура звернулася до Волинського окружного адміністративного суду із позовом про визнання протиправним та скасування незаконного рішення районної ради.

Суд задоволив позовні вимоги прокурорів у повному обсязі.

Рішення Маневицької районної ради про відтермінування повернення коштів скасовано, відтак понад 327 тис. грн буде повернуто до бюджету.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-10 20:35 :25