понеділок, 16 квітня, 2018, 12:06 Політика
Раді пропонують у четвер погасити «кадровий борг» щодо ЦВК
Верховна Рада України. Фото: radiosvoboda.org
Верховна Рада України. Фото: radiosvoboda.org

У середу профільний комітет ВРУ має розглянути кандидатури на членів ЦВК, і саме це питання повинно стояти першим у порядку денному на четвер.

Про це під час засідання Погоджувальної ради, яку транслює телеканал ZIK, заявив народний депутат України від БПП Сергій Березенко.

Народний депутат звернув увагу на законопроект № 8157 щодо створення Національного бюро фінансової безпеки, який визначений Президентом України як невідкладний.

«Бюро стане профільним органом із подолання системних загроз у сфері публічних фінансів та додатковим важливим інструментом у боротьбі із корупцією у державі. Ми всі говоримо про так звану кампанію «маски-шоу стоп», і при цьому кожен правоохоронний орган має той департамент, який тероризує бізнес», – наголосив Сергій Березенко та закликав включити відповідний законопроект до порядку денного у вівторок.

Депутат наголосив, що особливу увагу потрібно звернути на законопроекти щодо чорнобильської проблематики та щодо захоронення і зберігання ядерних відходів, більшість яких утворилися внаслідок аварії на ЧАЕС. Сергій Березенко закликав розпочати боротьбу із побутовими відходами на законодавчому рівні, адже, з його слів, територія України, окупована сміттям, уже співмірна із територією, окупованою російським агресором.

Сергій Березенко нагадав, що депутати мають серйозні кадрові борги перед державою і закликав не відкладати призначення суддів Конституційного суду.

«У середу профільний комітет має розглянути кандидатури на членів ЦВК… Саме це питання повинно стояти першим у порядку денному на четвер», – повідомив депутат.

Сергій Березенко звернув увагу на необхідність призначення кандидата від ВРУ для проведення аудиту НАБУ.

З його слів, також потрібно вдосконалити законодавство у сфері трансплантації органів. Депутат повідомив, що законопроект 2386-а-1 пропонує запровадити європейські норми щодо пересадки органів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-11 17:25 :17