Новини » Політика 16 квітня, 2018, 15:02
Парубій: Звіт уряду за 2017 рік – на розгляді Комітету ВР
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Фото: kmu.gov.ua
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Фото: kmu.gov.ua

Звіт роботи уряду в 2017 році перебуває на розгляді профільного комітету Верховної Ради з питань економічної політики й буде винесений до зали після його рішення, заявляє голова парламенту Андрій Парубій.

«Верховна Рада, як колективний орган, має процедуру ухвалення рішень... Звіт уряду було подано Верховній Раді вчасно, звіт уряду перебуває на розгляді в комітеті, але без рішення комітету це питання не може бути винесене до зали й розглядатися там», – сказав А.Парубій на брифінгу в Києві в понеділок, пише Інтерфакс-Україна.

Спікер наголосив, що також очікує рішення комітету.

«Наскільки мені відомо, комітет із цього приводу планує досить широкі слухання і широкі дебати для прийняття рішення», – сказав А.Парубій.

Водночас він не зміг відповісти на уточнювальне запитання, коли саме відбудеться звіт уряду.

При цьому прес-служба Верховної Ради на сайті парламенту повідомляє, що звіт про хід і результати виконання програми діяльності Кабінету Міністрів України в 2017 році на засіданні Комітету Верховної Ради з питань економічної політики буде розглянуто 20 червня. «До участі в засіданні комітету запрошені прем’єр-міністр України В.Гройсман, члени Кабінету Міністрів України, голови комітетів Верховної Ради, представники ЗМІ та наукових установ», – ідеться в повідомленні.

Як повідомлялося, 28 березня Кабінет Міністрів затвердив звіт про виконання державного бюджету на 2017 рік.

«Цей бюджет (закон про «Про Державний бюджет України на 2017 рік» – ІФ) уперше за тривалий час було ухвалено вчасно, що дало змогу провести якісну дискусію в уряді, потім – із народними депутатами. Ця дискусія дала можливість забезпечити фінансову підтримку зростання заробітної плати, фінансування пенсійної реформи, ремонту доріг... При цьому ми продовжували курс на скорочення дефіциту бюджету», – прокоментував звіт міністр фінансів Олександр Данилюк.

Він наголосив, що при затвердженому показнику дефіциту бюджету в 2,7% ВВП минулого року фактично становив 2,6%.

Народний депутат від «БПП» Ігор Кононенко 14 квітня заявив про те, що звіт уряду в парламенті запланований на наступний тиждень.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-21 09:39 :35