понеділок, 16 квітня, 2018, 17:14 Світ
Німеччина не бачить майбутнього Сирії з Асадом
Президент Сирії Башар Асад. Фото: faraj.com.tj
Президент Сирії Башар Асад. Фото: faraj.com.tj

Офіційний Берлін не бачить майбутнього Сирії з Башаром Асадом, але вважає за важливе на цьому етапі вести з ним переговори.

Про це сказав у понеділок на брифінгу у Берліні офіційний представник федерального уряду Штеффен Зайберт, інформує «Укрінформ».

«Довгострокове вирішення цього конфлікту, на нашу думку, можливе тільки без Асада», – заявив Зайберт.

Проте, додав він, у зовнішній політиці доводиться дивитися в очі реальності, яка полягає в тому, що режим Сирії за підтримки Росії і Ірану взяв під контроль частини країни, і наразі потрібний політичний процес за участю всіх, хто має вплив у Сирії і в регіоні, процес, який забезпечить перехід від цього президента, який користується довірою частини населення, до іншого керівництва. Досі політичний процес не дав відчутних результатів, визнав представник уряду ФРН.

Говорячи про операцію США, Великої Британії і Франції проти об’єктів у Сирії, Зайберт у черговий раз заявив, що Берлін «не у військовий, але у політичний спосіб абсолютно підтримує цю операцію», оскільки використання хімічної зброї проти власного населення не повинно залишатися безкарним. «Радбез ООН у черговий раз був блокований російським вето, тому німецький уряд вітає, що його партнери, члени Ради безпеки, своїми діями взяли на себе відповідальність за те, щоб попередити подальше використання Асадом хімзброї», – додав прес-секретар канцлера. За його словами, все свідчить про те, що 7 квітня в Думі було використано хімічну зброю, а це є елементарним порушенням міжнародного права.

Як відомо, 14 квітня США Велика Британія і Франція завдали авіаударів по хімічних об’єктах у Сирії у відповідь на хіматаку в Думі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-12 07:41 :01