понеділок, 16 квітня, 2018, 10:34 Регіони
На Закарпатті є дороги, які взагалі ніколи не ремонтували, – Москаль
Фото з відкритих джерел
Фото з відкритих джерел

Абсолютну більшість автодоріг на Закарпатті капітально не ремонтували по кілька десятиліть, а є й такі, які не ремонтувалися взагалі ніколи.

 Про це повідомив голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль.

 «Ямковий ремонт, який проводився щороку після зими, – не рахується, він витримує лише кілька місяців. Це просто викидання грошей на вітер. За останні два роки в області нарешті почали капітально ремонтувати основні траси, прокладати суцільний асфальт. І всі вони пережили зиму, незважаючи на інтенсивний рух вантажівок, – наголосив Геннадій Москаль. – В область прийшли потужні автодорожні компанії у тому числі з-за кордону, які роблять дуже якісну роботу.

Але в нас величезний дефіцит грошей, тому за рік чи два капітально відремонтувати всі дороги ми не зможемо. Тільки поступово і в міру надходження коштів. На жаль, наші надії на фінансування з центру не виправдовуються, тому, як і минулого року, сподіваємося на «дорожній експеримент». При тому, що порівняно з минулим роком митниці підняли індикативні показники, а отже, і тут грошей буде менше», – йдеться в повідомленні голови Закарпатської ОДА на його офіційному сайті.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-12 18:18 :43