понеділок, 16 квітня, 2018, 14:33 Регіони
На Буковині в родини забрали субсидію через купівлю гаджетів на 52 тис. грн

У Заставнівському районі Чернівецької області в сім’ї, яка отримувала субсидію у сумі 21 тис. грн, її забрали через купівлю продукції компанії «Apple» на суму 52 тис грн.

Про це на прес-конференції повідомив начальник департаменту соціального захисту населення ОДА Віталій Савкін.

«За результатами перевірки, в І кварталі 2018 року від Міністерства фінансів України отримано рекомендації на припинення отримання субсидій для 179 тисяч осіб, із них за результатами перевірки підтверджено та призупинено переплат по 185 особах на суму 339 тис. грн. Не була винятком і наша область. Наприклад, у Заставнівському районі особа отримувала субсидії у сумі 21 тис. грн, але при цьому мала змогу придбати продукцію компанії «Apple» на суму 52 тис грн. У Чернівцях одним із членів сім’ї, які теж отримували майже 21 тис. грн субсидій, було придбано запальничок на 100 тис. грн і в них теж забрали субсидію», – розповів Віталій Савкін.

У департаменті соцзахситу зазначають, що отримувачі субсидій несуть повну відповідальність за подання недостовірних даних і зобов’язані повернути надміру перераховану суму житлової субсидії з місяця, в якому було виявлено порушення.

За інформацією департаменту соціального захисту населення Чернівецької ОДА, понад 130 тисяч домогосподарств в області отримували субсидії під час опалювального сезону.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-10 19:06 :47