Новини » Економіка 16 квітня, 2018, 15:44
Гендиректор УНЛ: Система обліку та сертифікація обладнання – основні фактори прозорості ринку
Генеральний директор УНЛ Андрій Бочковський
Генеральний директор УНЛ Андрій Бочковський

На ринку України відбудеться повне перезавантаження щодо інвестицій та технологій за прикладом сусідніх західних країн, якщо уряд прийме ліцензійні умови для лотерейних операторів.

Про це заявив генеральний директор УНЛ Андрій Бочковський в інтерв’ю УНІАН.

«Існуючі технології себе вичерпали, а ринок просто не може залишатися в сьогоднішньому стані. У будь-якому випадку, наша компанія до цього готова. У нас є повне розуміння, яке обладнання необхідне для різних лотерейних пунктів розповсюдження. Виходячи з багаторічного досвіду, ми знаємо які лотереї і серед якої категорії людей будуть популярними, як класичні лотереї, так і з використанням сучасних технологій. Розвиток лотерейного ринку ми плануємо на сучасних системах обліку та обладнанні у співпраці з корпорацією IGT. Зрозуміло, що якщо ми почнемо активно розвиватися, то і всі інші конкуренти підтягнуться, і ринок в цілому», – заявив генеральний директор УНЛ.

Андрій Бочковський наголосив на тому, що система обліку та сертифікація обладнання, яке використовують лотерейні оператори, є одним із факторів прозорості ринку.

«Облік потрібен не тільки нам як компанії, а більше Мінфіну, фіскальній службі, а також гравцям і всім зацікавленим особам, щоб уникнути будь-яких випадків непорозуміння. Ми ніколи нічого не приховували і розуміємо, що ми працюємо в інтересах усіх зацікавлених сторін. Звичайно, лотерейна система і термінальний парк потребують постійного оновлення, оскільки лотерейні технології постійно змінюються. Тому, ми вже маємо довгострокову концепцію поновлення лотерейного обладнання та програмного забезпечення в партнерстві з корпорацією IGT. З технологічної точки зору, лотерейна система УНЛ подібна до тих, які розгорнуті у Великобританії, Чехії, Словаччині та низці інших країн, як мінімум 40», – зауважив він.

Нагадаємо, раніше міністр фінансів Олександр Данилюк заявив про необхідність легалізації лотерейного ринку, оскільки гроші від неї вже закладені у бюджет на 2018 рік.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-18 00:40 :31