понеділок, 16 квітня, 2018, 21:35 Політика
Богомолець: Торік з карти України зник віртуальний Івано-Франківськ чи Тернопіль
ZIK
ZIK

Швидкість вимирання в Україні збільшилася, зокрема і через те, що в людей не було ліків, сироваток і вакцинацій, у тому числі через це знищений колективний імунітет і немає вакцин.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявила голова Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я Ольга Богомолець.

Гостя програми, коментуючи питання щодо Національної агенції здоров’я, зауважила, що це структура, яка акумулює у собі всі гроші:

«На жаль, депутати, особливо, мажоритарники, повелися на обіцянки, що їм допоможуть на виборах на округах, і проголосували за закон, який позбавить всі їхні області, регіони медичної субвенції. Тобто всі гроші – 100 млрд – будуть акумульовані після виборів у цю Національну агенцію».

Ольга Богомолець звернула увагу на те, що Національна агенція здоров’я одноосібно буде вирішувати, за ким підуть гроші, за ким – ні, у який заклад вони підуть, а в який – ні.

«На підставі яких аргументів вони будуть розподіляти ці гроші – на підставі якихось «пряників» чи інших речей, тому що грошей не вистачає», – заявила гостя програми.

Голова парламентського Комітету з питань охорони здоров’я зауважила, що нині заклали величезну несправедливість, яка коштує сотням тисяч людей життя.

«У минулому році нас стало на 200 тисяч менше, тобто минулого року з карти України зник віртуальний Івано-Франківськ або віртуальний Тернопіль. За позаминулий рік, 2016-й, нас стало менше на 176 тисяч. Тобто швидкість вимирання збільшилася, у тому числі і через те, що у людей не було ліків за цей рік, не було сироваток і вакцинацій, у тому числі, що знищений колективний імунітет, тому що немає вакцин. Спалахи кору – це взагалі ніщо, порівняно із тим, що може бути, якщо у нас виникнуть спалахи дифтерії, правця», – застерегла Ольга Богомолець.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-17 07:09 :08