Новини » Світ 16 квітня, 2018, 19:55
Безсмертний: Ситуація в Сирії може загострити протистояння на Донбасі
ZIK
ZIK

Щодо подій у Сирії та Україні, то тут може спрацювати принцип сполучених посудин. Адже у протистоянні зі США Росія почне шукати аргументи, міняти одне на інше, що для України є дуже небезпечним.

Таку думку висловив Надзвичайний і Повноважний Посол України, представник України у Тристоронній контактній групі (2015-2016 рр.) Роман Безсмертний в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

Роман Безсмертний підкреслив, що сьогодні війна повернулася на порядок денний як інструмент розв’язання ситуації у міжнародних відносинах, і це дуже небезпечно для світового порядку.

«Я постійно наголошував на тому, що необхідно зупинитися, адже ми наближаємося до відкритої війни. Те, що відбувається зараз у світі, зокрема події в Сирії, – це початок гарячої фази протистояння.

І коли відбудеться ще кілька таких «сюрпризів», вони можуть зачепити і ситуацію на Донбасі, а це дуже небезпечна ситуація», – застеріг Безсмертний.

Експерт аналізує, що коли подивитися на перебіг подій навколо Сирії, то непослідовні та алогічні кроки попередньої адміністрації США призвели до того, що чинній адміністрації довелося надолужувати втрачене.

«Ті рішення, які приймалися і колишньою, і чинною владою США, говорять про те, що Америка поспішає вирівняти баланс протистояння і швидше перейти у фазу, коли сила почне відігравати роль стримування, а не застосування у прямій протидії.

Немає сумніву, що чинна адміністрація США діє послідовно та логічна. Але я остерігаюся того, що є безініціативність української адміністрації, адже фактично всі формати перемовин застигли, і жодного діалогу з Москвою немає», – зауважив Роман Безсмертний.

Він підсумовує: щодо події у Сирії та Україні, то тут може спрацювати принцип сполучених посудин. Адже у протистоянні зі США Росія почне шукати аргументи, міняти одне на інше, що для України є дуже небезпечним.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-21 09:08 :54