Новини » Події 14 квітня, 2018, 22:00
Відомий блогер висловив підозри щодо блокування Telegram

Блокування в РФ месенджера Telegram не є гарантією абсолютної захищеності його від російських спецслужб. Заборона ресурсу взагалі могла бути спецоперацією.

Свої підозри з приводу блокування Telegram у Facebook висловив відомий український волонтер і блогер Мирослав Гай.

Варто відзначити, що 13 квітня суд Москви задовольнив прохання Роскомнадзора щодо блокування Telegram на всій територією РФ. Приводом для цього стала відмова керівництва месенджера ділитися з ФСБ ключами шифрування, які б дозволили спецслужбам доступ до особистих даних і листування користувачів.

Коментуючи новину, Гай зазначив, що у спецслужб РФ, швидше за все, вже давно є доступ до Telegram.

«Я думаю, що масова публічна атака на Telegram є операцією ФСБ щодо його популяризації серед цікавих для них аудиторій... Я думаю, що ця активність – реклама Telegram, як засобу зв’язку, непідконтрольного ФСБ. Мені здається, що нас обманюють», – поділився думкою Гай, уточнивши, що Telegram – зручний сервіс, але не кращий вибір для секретного листування.

«Ви можете спокійно користуватися сервісами, але не впадайте в ілюзію, що вони безпечні. У сучасному світі немає безпечних засобів зв’язку. Читається, розкривається, зламуються все. Питання в грошах і необхідності ворога витрачати ресурс», – закликав Гай до пильності.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-20 14:16 :27