Новини » Світ 15 квітня, 2018, 6:40
Сирійці не змогли перехопити жодної ракети і жодного літака в ході нічного удару

Сирійські сили протиповітряної оборони (ППО) не змогли перехопити жодної ракети або літака США, Великобританії і Франції в ході удару, скоєного цими країнами по трьох об’єктах в Сирії.

Про це заявив представник Об’єднаного комітету начальників штабів генерал-лейтенант Кеннет Маккензі на брифінгу. Всього, за оцінками Пентагону, сирійська армія випустила понад 40 ракет класу земля-повітря, – повідомляє Кommersant.

«Більшість цих запусків сталася після того, як наш удар був закінчений. Схоже, що режим запустив багато з цих ракет по балістичної траєкторії, тобто без націлювання. Зусилля Сирії з оборони були в основному неефективні і очевидно підвищували ризик для власного населення, виходячи з такої невибіркової відповіді. Якщо ви запускаєте залізо в повітря без націлювання, воно повинно кудись впасти», – сказав генерал-лейтенант Маккензі.

Всього за трьома «чітко визначеними цілями» було випущено 105 ракет, розповів він. З них 76 – по дослідницькому центру в околицях Дамаска, 22 – по об’єкту, який союзники вважають складом хімічної зброї, і ще 5 – по бункеру, в якому зберігалася хімзброя.

Пентагон не має даних про роботу російських систем ППО в ході удару США, Великобританії і Франції, зазначив представник Об’єднаного комітету начальників штабів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 11:08 :56