Новини » Світ 15 квітня, 2018, 11:00
«Русский мир» скорочується: російський політолог розповів про проблеми у Путіна через Донбас

У Росії все більше людей з націонал-патріотичного сектора російської громадської думки відчуває приховане розчарування через «успіхи» політики президента РФ Володимира Путіна на окупованому Донбасі.

Про це «Апострофу» розповів російський політолог Дмитро Орєшкін.

Результат пошуку зображень за запитом "фото Дмитра Орєшкіна"

«Путін виступав як рятівник «русского мира», але обмеженість у ресурсах не дозволяє йому довести розпочату справу до кінця. «Новоросія» як ідея провалилась, а в так званих ЛНР і ДНР немає ніяких перспектив. Що з ними робити – незрозуміло. Це приблизно та ж Сирія, тільки ближче до Росії. Або те ж саме Придністров’я. Замість того щоб розширити підконтрольні території, що було би з оплесками сприйнято значною частиною моїх співвітчизників, Путін отримав ще одне ізольоване Придністров’я. При цьому старе Придністров’я потрапило під блокаду, знаходиться в оточенні тепер вже двох недружніх держав: Молдови і України. Хоча до 2014 року Україна була якщо не дружньою, то принаймні нейтральною», – зазначив він.

Читайте також: Російський політолог розповів, як США знищать Росію

«З ОРДЛО ситуація приблизно така ж, тільки вони на тисячу кілометрів ближче. Тобто той самий «русский мир» скорочується, відступає та наближається до Москви. І зовсім незрозуміло, що робити з ДНР-ЛНР: приєднання цих територій до Росії пов’язане з величезною кількістю витрат і не відповідає путінській стратегії (він би хотів, звичайно, залишити їх усередині України)», – розповів політолог.

Читайте також: Російський політик зробив гучний прогноз про відставку Путіна

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-19 01:09 :12