Новини » Політика 15 квітня, 2018, 19:57
Болючий удар: у Stratfor розповіли, як санкції США вплинуть на відносини Путіна з його олігархами
Cтарший аналітик по тематиці пострадянського простору в Stratfor Юджин Чаусовський
Cтарший аналітик по тематиці пострадянського простору в Stratfor Юджин Чаусовський

Санкції США проти наближених до Кремля бізнесменів і чиновників завдали болючого удару, проте, істотно не вплинуть на відносини президента Росії Володимира Путіна з його оточенням.

Про це старший аналітик по тематиці пострадянського простору в Stratfor Юджин Чаусовський розповів в інтерв’ю «Апострофу».

«Санкції дуже болісні для найближчого оточення Путіна, особливо олігархів на кшталт [Олега] Дерипаски. Це сильний економічний удар по таких компаніях, як Rusal, де ці олігархи втратили понад $10 млрд. Але, загальніше, вплив на російську економіку, здається, вичерпався. Рубль втратив у вартості, фондовий індекс також, але це виглядає радше як короткотерміновий удар, ніж як довгостроковий вплив на економіку Росії», – підкреслив аналітик.

У той же час, на його думку, санкції істотно не вплинуть на відносини Путіна і олігархів.

«Економічно це буде складно для них, але з політичної точки зору у питанні лояльності до Путіна суттєво нічого не зміниться. Він у владі вже багато років, і досі йому вдавалося маневрувати між цими економічними обмеженнями та утримувати олігархів. Тому я думаю, що ми не побачимо значних змін у лояльності олігархів до Путіна», – резюмував Чаусовський.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-25 16:45 :48