Новини » Світ 14 квітня, 2018, 20:15
У Єврокомісії вважають Туреччину не готовою до вступу в ЄС, – ЗМІ

Європейська комісія вважає незадовільним ступінь готовності Туреччини до вступу в Європейський Союз.

Про повідомляє «Європейська правда», посилаючись на Welt.

Єврокомісії відзначила у документі серйозний відкат Туреччини у сфері верховенства закону, свободи слова і незалежності судової системи.

«Туреччина зробила великі кроки в напрямку від ЄС», – зазначається в у звіті Єврокомісії щодо ситуації в Туреччині, який буде опублікований у вівторок.

Наголошується, що за нинішніх обставин не передбачено планів про відкриття нових глав на переговорах про вступ з Туреччиною.

Для виправлення ситуації Єврокомісія закликає Туреччину в першу чергу ліквідувати надзвичайний стан, введений після спроби державного перевороту в 2016 році. Крім того, необхідно покласти край ослабленню ефективного розподілу гілок влади у політичній системі, включаючи необхідність поглибленої співпраці з Радою Європи.

Єврокомісія констатує «серйозний рецидив в області правосуддя, реформі державного управління, основних прав і свободи слова». Крім того, прогнозуються подальші рецидиви «в зростаючій кількості в інших сферах».

Брюссель похвалив Туреччину тільки за «просунуту ринкову економіку». Крім того, відзначається, що Туреччина зробила «видатні зусилля» для прийому понад більш ніж чотирьох мільйонів біженців.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-24 19:17 :42