субота, 14 квітня, 2018, 13:12 Політика
МЗС оприлюднило заяву щодо ударів по пов'язаних з хімічною зброєю об'єктах в Сирії
Фото: glavcom
Фото: glavcom

Застосування хімічної зброї будь-ким, будь-де і за будь-яких обставин є грубим порушенням міжнародного права, а особи, відповідальні за такі дії, мають бути притягнуті до відповідальності.

Про це йдеться у заяві МЗС України у зв’язку із застосуванням хімічної зброї в Сирії.

«Україна висловлює солідарність зі США, Великою Британією та Францією і підтримує дії союзників у відповідь на застосування Дамаском хімічної зброї у м.Дума, яке призвело до численних жертв серед мирного населення», – зазначили у відомстві.

В МЗС також наголосили, що увагу на себе звертає «цілеспрямована підтримка злочинів Дамаска з боку кремлівського режиму, який своїми діями, зокрема,в РБ ООН, послідовно унеможливлює вирішення конфлікту у Сирії відповідно до статуту ООН».

«Україна підтверджує свою тверду позицію, що застосування хімічної зброї будь-ким, будь-де і за будь-яких обставин є грубим порушенням міжнародного права, а особи, відповідальні за такі дії, мають бути притягнуті до відповідальності», - заявили в українському МЗС. 

Нагадаємо, США, Франція і Велика Британія разом завдали військові удари в Сирії у відповідь на застосування президентом Башаром Асадом хімічної зброї проти цивільних осіб.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-11 09:51 :16