п'ятниця, 13 квітня, 2018, 17:27 Суспільство
Війна проти Росії не завершиться днем перемоги на Донбасі, – Діана Макарова
ZIK
ZIK

Після реінтеграції окупованих Росією територій, для України розпочнеться складна епоха. Адже можуть не лише посилитись теракти у мирних населених пунктах, а й – замахи на життя та здоров’я волонтерів чи військовослужбовців.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» сказала волонтер Діана Макарова.

«Війна проти Росії не закінчиться салютами у день перемоги. Треба готуватися до того, що все затягнеться ще на двадцять років. Зрозуміло, що навіть після збройної боротьби, проти волонтерів і ветеранів вороги можуть точити ікла. Тому ми мусимо активно «розрулювати» наслідки війни, іншого шляху немає», – підкреслює волонтерка Діана Макарова.

Волонтер Натан Хазін також вважає, що війна не завершиться на поверненні територій Донбасу і Криму.

«Після пожежі завжди настає час для будівництва. Я вважаю, що для України настане месіанська епоха. Буде спокій, якого зараз немає, бо щомісяця хоронимо хлопців. Наразі ми очікуємо наступ Росії. Коли ж настане фаза затишку, маємо думати над тим, як стати ще міцнішими, протистояти географічному ворогу. Тому питання війни точно не вирішимо у день реінтеграції Донбасу. Крок до перемоги ми зробимо тоді, коли наше благополуччя буде кращим, ніж в РФ», – упевнений Натан Хазін.

До того ж, волонтер Семен Кабакаєв зазначає: Росія міцно тримається свого плану.

«Ворог хоче, щоб Україна була контрольованим сателітом. Думаю, що далі будуть спроби терактів на мирних територіях, політики підкуповуватимуть людей і громадських діячів. Ми мусимо готуватися, якщо не до другої хвилі війни, то до дестабілізації», – переконаний Кабакаєв.

Волонтер Натан Хазін додає: треба зробити все можливе, аби діти України були готовими до російської агресії більше, ніж ми у 2014 році.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-13 14:44 :32