п'ятниця, 13 квітня, 2018, 18:10 Політика
Уряд робить багато чого, що вигідно саме іноземцям, – економіст
ZIK
ZIK

Діючий уряд сьогодні фактично виконує Меморандум із МВФ та побажання іноземних радників. Він робить багато чого, що вигідно саме іноземцям.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив заслужений економіст України Олексій Плотніков.

Гість програми вважає, що чинний уряд на чолі з Володимиром Гройсманом – це певною мірою технічний уряд.

«Це уряд, який задовольняє як міжнародні валютні фінансові інституції, так і Президента України, адже принаймні зараз він не демонструє жодних своїх політичних амбіцій», – зауважив гість програми.

Що стосується зовнішніх впливів на український уряд, Олексій Плотніков зазначив, що очевидним є те, що Кабмін сьогодні залежить від МВФ та від інших зовнішніх чинників.

«І це призводить до того, що уряд сьогодні фактично виконує побажання Меморандуму з МВФ та побажання іноземних радників. Також чинний уряд робить багато чого, що приємно саме для іноземців», – каже економіст.

Олексій Плотніков додає, що уряд Гройсмана сьогодні не можна назвати таким, що проводить самостійну політику, виступає в національних інтересах України, а також проводить реформи.

«Уряд займається лише імітацією реформ. Швидше за все, це технічний, сірий уряд, який ні на що не претендує. Але якщо подивитися на попередника Яценюка, то при уряді Гройсмана не було таких провалів, зокрема не знецінювалася гривня у три рази. Тому з цієї точки зору це технічний уряд», – зазначив заслужений економіст України.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-12 18:04 :32